Paris Işıltısı

Paris Işıltısı; Ülkemize son zamanlarda bomba gibi giren güçlü anti aging ürünlerden biridir. Cilt gençleştirme günümüz ihtiyaçlarının neredeyse ilk sırasına yer almaktadır. Cildimiz uyku saatlerinin düzenli olmaması. Yorgunluk, yaşam koşuşturması içindeki stres, mevsim farklılıkları, yaş, güneş ışınlarının zararlı etkileri, yeteri kadar su tüketmemek ve sağlıklı beslenememekten kaynaklı sebeplerden dolayı ışıltısını zamanla kaybeder.
Kış aylarında soğuk havanın yıpratıcı etkilerinden, yaz aylarında güneşin zararlı etkilerinden kaynaklı cildimizde oluşan ince kırışıklıklarla mücadele etmek gerekir. Canlı, parlak, sıkı bir cilt herkesin hayalidir. Peki bu süreçte hangi uygulamadan destek almalıyız? Bizim size bir tavsiyemiz olacak tabi. Size bu süreçte destek olacak uygulamalardan biri son günlerde adını sıkça duyduğumuz Paris Işıltısı…

Paris Işıltısı Nedir?

Mat, donuk ve yorgun cildin canlandırılması ve yüzeysel kırışıklıkların tedavisinde kullanılan etkili bir anti-agingi üründür.
Cildin üst yüzeyine cildi canlandırmak ve kırışıklıkları açmak amaçlı bir enjeksiyon tekniği ile etken mezoterapi maddelerinin uygulanması yöntemine paris ışıltısı denir.

Hücrelerin yenilenme tedavisi olan bu işlem sosyal hayatımızı bozmadan uygulanan bir yöntem olduğu için fazlaca talep görmektedir.

Bu sihirli karışımın içinde bulunan etken maddenin formülü; NCTF 135HA

Paris Işıltısının Faydaları

 • NCTF 135HA içeriğindeki aktif maddeler sayesinde cilt yenileme tedavisini çok daha ileri seviyelere taşımıştır.
 • Tek uygulamanın bile yeterli olduğu, ciltte ışıltılı bir görünüm sağlayan ve adını da bu ışıltıdan alan bu yeni formül, hücresel anlamda yaşlanma etkileriyle savaşmak için de son derece etkili bir tedavi yöntemi oluyor.
 • Cildin dayanıklılığını ve canlılığını arttıran bu uygulama, ciltteki ince kırışıklıkları onarıp cilde yenilenmiş ,ışıldayan bir görünüm veren bu uygulamanın etkileri ilk iki gün içinde fark edilecek kadar da hızlı sonuç veren bir işlemdir.
 • Paris Işıltısı uygulama sonrasında morluk ve ödem endişesini ortadan kaldıran nanosoft özelliği sayesinde işlemi konforlu hale getirmekte, işlem sonrası sosyal hayatımıza yan etki riski bulunmadan hemen dönülmesini sağlamaktadır.

Paris Işıltısı Hangi Bölgelere Uygulanır?

Paris Işıltısı uygulaması; yüz, kol, boyun, dekolte ve gözaltı bölgelerine yapılabiliyor.
Her mevsimde ve her yaş grubunda uygulanabiliyor.

Paris Işıltısının İçeriğinde Neler Var?

 • Hyaluronik asit; Cildi yeniler, nemlendirir.
 • Vitaminler(12adet); Kolajeni tetikler ve serbest radikalleri harekete geçirir.
 • Aminoasitler; Protein elastin ve kolajen üretimine yardımcı olur.
 • Ko-enzimler(6) ve Nükleik asitler(5); Metabolik reaksiyonlar uyarır.
 • Mineraller(6);Hücre metabolizmasında dengeyi garantiler.
 • Glutatyon, glikozomin, glukronik asit;Serbest radikalleri azaltır. Antioksidan böylece hücre hasarını azaltır.

Paris Işıltısı Yaptıranlar Nasıl Etki Görür?

Paris Işıltısının uygulama aralıkları; 15 günde 1 şeklinde 3 seans, sonrasında 1 ay arayla 2 seanslık bir prosedür ile cilt kalitesinin arttırdığı, yaşlanma belirtisi olan kırışıklıkların azaldığı görülmüştür.

Kişileri günlük yaşamından alıkoymadan, mesai arasında bile rahatlıkla yapılan bir işlemdir. Uygulamanın mutlaka doktor kontrolünde uygulanması şart. İşlem sayısı yaklaşık 5 seans olmakla birlikte hastanın cildine ve ihtiyacına göre uzman doktor tarafından belirleniyor. Her daim cildimizin genç, canlı ve dinamik görünmesine yardımcı olan Paris Işıltısı’nın içeriğinde bulunan 59 aktif madde bu görünümü destekler.

Hazırlanan özel karışım, tedavi bölgelerine yüz,boyun,kol,dekolte ve göz altına  uygulanır.

Uygulamanın etkileri enjeksiyondan hemen sonra başlayarak birkaç gün içinde maksimum seviyeye çıkar.

Kalıcı ve başarılı sonuçlar elde etmek için; 3 haftada 2 seans ve ayda 2 seanstan 3 aşamalı bir tedavi protokolüne ihtiyaç vardır.

 • Aşama BAŞLATMA, 2. aşama ONARIM, 3. aşama ise STABİLİZE etmeyi hedefler.
 • Sonuçları korumak için yılda 2 kez bu işlemin uygulanması önerilmektedir.

Paris Işıltısı Kimlere Uygulanır

Cildinde kırışıklıklar oluşan, elastikiyet kaybı başlayan, kuruluk, cansızlık ve matlık yaşayan kadın ve erkek herkes için uygundur. Herhangi bir cihazla rahatlıkla kombine tedavi şeklinde uygulanabilir.

Paris ışıltısı; Özellikle yaşlanma etkilerini yok etmek, yer çekiminin etkisiyle oluşan ciltteki sarkmaları durdurmak, ultraviyoleden kaynaklı hasarlarını önlemek için uygulanan başarılı bir tedavi yöntemidir.

0(533) 458 46 40