6D Star Askısı

Yaş alma , doğumla birlikte başlayıp hayatımızın sonuna kadar devam eden biyolojik bir süreçtir. Yaşlanmanın etkileri sadece deri üst yüzeyinde değil ,deri altı kolajen dokusunda, yağ dokusunda, kas dokusunda ve kemik dokusunda da meydana gelir. Yıllar geçtikçe yüzümüzdeki yağ yastıkları erir ve yüz simetrisi aşağı doğru sarkar. Yapılan tüm güzellik ve estetik uygulamaların amacı bu bölge ve dokulardaki zamana bağlı değişimleri olabildiğince önceki haline getirmek ve cildi eski canlı ve sağlıklı görüntüsüne kavuşturmaktır.

6D Star askısı bu amaçla yapılan etki alanı oldukça güçlü bir uygulamadır. Bu formülle cinsiyet fark etmeksizin yüzde ve boyunda oluşan sarkmalar ve asimetriler toparlanabildiği gibi deri altı kolajeni uyarılarak cildin daha sıkı ve daha sağlıklı olması da amaçlanmaktadır. 6D star askısı, 6D star askısı adı verilen ipler kullanılarak yüz simetrisi yukarı doğru toparlanabilmekte ve bu işlemler neticesinde işlem uygulanan bölgede 5 / 10 yaş arası bir gençlik görünümü kazandırılmaktadır.

6D Star Askı Nedir?

6D Star Askı, cerrahi işlemsiz yüz germe işlemidir. Yaşlanmanın etkisi ile boyun ve yüzdeki duruş sarkmalara karşı tamamen toparlayıcı etkisi vardır. Yüzün ovalinde iyileştirme ,yaşlanmanın olumsuz etkilerine karşı kuvvetli bir düzenleme sağlar ve kişiyi ortalama 10 / 15 yaş gençleştirmektedir.

6D Star Askı Hangi Bölgelere Uygulanır?

  • Göz kapağı kaldırma
  • Kaş kaldırma
  • Boyun germe
  • Burun askılama
  • Badem göz

6D Star Askısı Uygulaması ve Etkileri

Uygulamanın etkisi ,uygulama bitişiyle fark edilebilmekte ,işlemde kullanılan ipler diğer emilebilir iplere göre daha uzun süre kullanılabilir yapıdadır. Alerji ve türevinde herhangi bir yan etkisi yoktur. Ortalama erime süresi sekiz aydır , eriyebilen ipler olduğu için cilt altınada herhangi bir zarar vermez. Yapılan işlemin kullanım süresi ise 1.5 – 2 yıl boyunca devam eder. Cerrahi işlem tercih etmeyen ve günlük hayatına işlem sonrası iyileşme süresi olmadan devam etmek isteyen kişiler için oldukça tercih edilen ,hemen sonuç alınan uygulamalardandır. . Uygulama mutlaka steril ortamda yapılmalıdır.

6D Star Askısı İşlem Sonrası

İşlem sonrasında uygulama yapılan hastalara fazla mimik kullanmaması, yüzüstü yatmaması ve yaklaşık bir hafta süren antibiyotik tedavisi önerilir. Hafif morluklar, kızarıklıklar, ödem ve gamze belirtisi genelde bir hafta içinde geriler ve hasta işlem sonrası normal hayatına geri dönebilir.

0(533) 458 46 40